ul. Krowoderskich Zuchów 15c, 31-271 Kraków
504 351 345 | 502 092 429
cukierniazatorscy@gmail.com

RODO

1.Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Administratorem Twoich danych osobowych jest Cukiernia Zatorscy Patrycja Zatorska_Matuszyk z siedzibą w Krakowie (adres: 31-271 Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 15c) Kontakt: cukierniazatorscy@gmail.com

3. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udzielania Ci odpowiedzi na Twoje zapytanie dotyczące oferty tortów, ciast, ciastek, paczek weselych, produktów cukierniczych (marketing bezpośredni produktów i usług).

4. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ wyraziłeś na to zgodę przesyłając konkretną wiadomość do naszego handlowca. Przetwarzamy Twoje dane osobowe również dlatego, iż jest to niezbędne do celów wynikających z naszych prawnie uzasadnionych interesów, którym jest sprzedaż wyrobów cukierniczych.

5. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie wskazanymi przez Ciebie kanałami komunikacyjnymi.

6. Cukiernia Zatorscy Patrycja Zatorska-Matuszyk może udostępnić Twoje dane podmiotom przetwarzającym je w ich imieniu i świadczącym usługi na ich rzecz, przede wszystkim w celach technicznych i analitycznych (np. realizacji usług hostingowych czy kampanii e-mail). Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować ilość przesyłanych i przechowywanych danych. Podmioty te nie będą miały prawa przesyłać Ci niezamówionych informacji handlowych.

7. Twoje dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

8. Masz prawo: dostępu do Twoich danych i otrzymania ich kopii, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia, a także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz również prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgłoszenia dotyczące Twoich praw należy przesłać na adres cukierniazaatorscy@gmail.com.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress